Kontakt:

 

Provozovatel e-shopu:

BLUETUNING s.r.o.

IČ: 27399818
DIČ: CZ27399818

Toušická 558 (vchod z ulice Talmberské)
190 16  Praha 9 Újezd nad Lesy

Před návštěvou nás prosím kontaktujte ještě telefonicky, abychom byli přítomni a mohli se Vám mohli patřičně věnovat

GSM:
+420 604 876 041
+420 777 118 727

e-mail:
info@magicar.cz

Vítáme Vás v internetovém obchodu společnosti BLUETUNING s.r.o.. Naše společnost se zabývá profesionální instalací zabezpečovacích systémů do vozidel a motocyklů. Během naší dlouholeté praxe jsme měli možnost testovat a srovnávat nepřeberné množství typů a značek zabezpečovacích systémů.

Náš internetový obchod se zcela odlišuje od podobných internetových obchodů se zabezpečovacími systémy pro automobily a motocykly. Naším cílem není mít co nejširší sortiment, kde si zákazník, který není odborník v oboru, zákonitě nemůže vybrat nejvhodnější alarm pro svůj vůz. Proto jsme pro Vás v daných cenových kategoriích vybrali nejlepší výrobky, které se nám dlouhodobě osvědčili v praxi. Naší politikou není "ulovit" zákazníka za každou cenu na druhořadý výrobek, avšak s extrémně lákavou cenou.

Dále dobře víme, že v oblasti zabezpečení, je kvalita montáže nejdůležitější okolností, která ovlivňuje výslednou účinnost systému. Proto Vám u nás zakoupený produkt odborně nainstalujeme v našem pražském montážním středisku, či doporučíme odbornou dílnu blíže k Vašemu bydlišti.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten pravý systém pro Váš vůz.


Nejprodávanější produkty

Odběr novinek

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici 24 hodin.